File Çuval

  • 2.00TL


Available Options


This product has a minimum quantity of 100

File çuval delikli olması sebebiyle genellikle boyutları büyük ürünlerde kullanılır. Halk arasında patates veya soğan çuvalı olarak da bilinir. Bu sebzelerin yanı sıra biber, pırasa, fasulye gibi ürünlerde file çuval ile paketlenmektedir. Tarım sektörünün yanı sıra öğütülmemiş alçı, kireç ve mozaik taşların yıkanmasında da kullanılmaktadır. Ayrıca deniz ürünü olan midye paketlemede de kullanılır.

File çuvallarında büyük delikler olmasından dolayı içindeki ürünlerin çürümesi neredeyse imkansızdır. Ayrıca çeşitli renklerinin (sarı, kırmızı) bulunmasından dolayı da ürünlere ilgi çekicilik katmaktadır. Bu güzelliğinden dolayı da müşteriyi ürünü alması için daha kolay bir şekilde etkilemektedir. Günümüzde en çok bilinen paketleme yöntemlerinden birisi diyebiliriz. 

Tarım ve gıda sektöründeki ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan, tübüler leno file torba

Kullanıldığı yerler;

Soğan , patates, biber, pırasa, lahana, narenciye, havuç, maydanoz, ıspanak vb. gibi tarım ürünlerinde; öğütülmemiş alçı, kireç ve mozaik taşların yıkanmasında, midye vb. gibi deniz ürünlerinde; odun ve tahta malzemeleri taşınmasında kullanılmaktadır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçü

Minimum

Maksimum

En

200mm

700mm

Boy

350mm

İstenilen ölçüde

 

 

 


Write a review

Note: HTML is not translated!
   Bad           Good
Captcha

Tags: ceviz çuvalı, ucuz kırmızı file çuval, biber çuval, fiyatları, fasulye çuval, 60x90, patates çuval, soğan çuval