ABK Plastik Ambalaj

1963 yılında Rahmetli Dedemiz Hacı Abdullah Karakaya otel işletmesini 1979 yılında Celal Karakaya ile birlikte Karakaya Ticaret (hırdavat-nalburiye) işletmesine 1998 yılında ERKA Plastik Ambalaj İnşaat A.Ş. kurulan şirket; Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgesi Plastik ve Ambalaj tedarikçisi olarak faaliyet göstermekte olup; 2007 yılında 2000 m² kapalı alan tesis ile Plastik Ambalaj İnşaat alanlarında Bölge Lider toptan tedarikçiliğini başarı ile yapmaktadır.

ERKA A.Ş. bünyesinde Çanakkale bölgesine hizmet vermek amacıyla 2015 yılında kurulan ABK Plastik Ambalaj İnşaat olarak ; Her noktaya sınırsız hizmet , büyütmek ve büyümek politikasıyla hareket ederek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı misyon edinmiştir.

Kalite Politikamız

♦ ABK Plastik çalışanları olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa zamanda karşılamayı,
♦ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz...

Çevre Politikamız

► Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.
► Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.
► Ham maddeler, enerji yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak. 
Abdullah Burak KARAKAYA

     - Firma Sahibi
Abdullah Burak KARAKAYA

- Firma Sahibi

ABK Plastik, Ambalaj ve Nalburiye Tedarikçiniz...

Neden ABK Plastik Ambalaj ?

ABK Plastik Ambalaj; toptan ve perakende satmış olduğu kalitesi dünya çapında kanıtlanmış bir çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. 

Çanakkale, Tekirdağ, Edirne ve Balıkesir iline sevkiyatını kendi araçlarıyla sürdürmektedir. Diğer vilayetlerimize de anlaşmalı kargo ve ambarlarla teslimat yapmaktadır.

İletişim

 Namık Kemal Mah. Asafpaşa Cad. No: 12/A ÇANAKKALE
0 286 212 72 22 / 0 543 879 11 23
info@abkplastik.com.tr
Pzrt - Cmrt: 8:30 - 19:00